Mobilny kompaktor walcowy GT-M

Husmann -> Zagęszczacze walcowe -> Mobilny kompaktor walcowy
PDF

Zoptymalizowane prasowanie różnych materiałów w otwartych kontenerach za pomocą zagęszczarki walcowej HUSMANN Gigant!

GT-M 1750 EV Gigant to mobilna i w pełni elektryczna wersja sprawdzonej zagęszczarki walcowej HUSMANN.
Wyposażona jest w wydajny akumulator zasilający układ jezdny zagęszczarki. Istnieje również możliwość zasilania z akumulatora napędu walca ugniatającego. W przeciwieństwie do konwencjonalnych mobilnych zagęszczarek walcowych z silnikiem Diesla, GT-M 1750 EV jest całkowicie neutralny pod względem emisji CO2.

GT-M 1750 EV jest wyposażony w joystick i kierownicę dzięki czemu jest łatwy w obsłudze i prowadzeniu. GT-M 1750 EV może w każdej chwili przemieścić się od pełnego do pustego pojemnika lub między pojemnikami z różnymi materiałami. W zależności od wymagań i ilości materiału można kompresować różne rodzaje materiałów w różnych kontenerach, niezależnie od ich umiejscowienia. GT-M 1750 EV jest zatem idealny do zagęszczania we wszystkich punktach selektywnej zbiórki odpadów, w których wytwarzane są większe ilości odpadów o różnej frakcji.

REDUKCJA KOSZTÓW UTYLIZACJI !
Przez zmniejszenie ilości transportów, koszty gospodarki odpadami są zredukowane do minimum.

Materiały takie jak palety, drewniane skrzynie, stare meble, odpady wielkogabarytowe, odpady zielone, puszki i inne lekkie części metalowe są kruszone i zagęszczane bezpośrednio w otwartym kontenerze.  Używając zagęszczarki walcowej HUSMANN Gigant, kontenery są w pełni napełniane – oznacza to optymalne wykorzystanie transportów, a co za tym idzie zmniejszenie ich częstotliwości. Użycie HUSMANN Gigant znacząco zmniejsza zużycie paliwa, emisję CO2. GT-M 1750 EV działa całkowicie bez paliw kopalnych i dlatego jest neutralny pod względem emisji CO2. W połączeniu z mniejszą liczbą przejazdów transportowych GT- M 1750 EV w znaczący sposób przyczynia się do ochrony środowiska.

FUNKCJONALNOŚĆ I JAKOŚĆ
Cichy


Dzięki prawie bezgłośnemu silnikowi elektrycznemu emisję hałasu napędu jezdnego można zredukować do minimum.

Dzięki pominięciu silnika wysokoprężnego GT-M 1750 EV nie wymaga paliwa – w każdej chwili można go bezpiecznie naładować poprzez podłączenie do prądu.

Wygodne i intuicyjne sterowanie

Zoptymalizowane sterowanie umożliwia łatwą obsługę maszyny, której można się szybko nauczyć. Udoskonalone właściwości jezdne umożliwiają łatwe prowadzenie.

Wytrzymały i łatwe w utrzymaniu

Ze względu na solidną konstrukcję przegubów Husmann GT jest wyjątkowo trwały.

WYPOSAŻENIE I AKCESORIA
Zgarniacze

System zgarniaczy na wale zagęszczającym sprawia, że materiały nie zaczepiają się o walec. Dzięki temu zagęszczarkę walcową można stosować do różnych rodzajów materiałów.

Naścienna stacja ładująca

Dostarczona stacja ładująca może być zamontowana na ścianie. Zapewnia ciche i szybkie ładowanie akumulatorów.

Układ centralnego smarowania

Wbudowany układ centralnego smarowania zapewnia ciągłe smarowanie wszystkich punktów wymagających regularne smarowanie. Ręczne smarowanie smarownicą nie jest już konieczne.

WYPOSAŻENIE I AKCESORIA
Płynna regulacja długości kontenera

Długość kontenera można łatwo regulować za pomocą panelu sterowania. Oznacza to, że można pracować na pojemnikach o różnych rozmiarach.

Przejrzysta kabina

Wycieraczka na przedniej szybie zapewnia operatorowi dobrą widoczność nawet przy złej pogodzie.

Przejrzysta kabina

Dzięki dużej ilości okien operator zawsze ma dobry widok z kabiny. W tylnej części kabiny zamontowano okno przesuwne.

Wbudowany system kamer

Obraz z kamery cofania można obserwować na ekranie
zainstalowanym w kabinie. Dzięki temu operator widzi, co znajduje się za maszyną.