Zagęszczacze walcowe

Zagęszczacz walcowy transportowany hakowcem GT-TM

Sprawdzony kompaktor rolkowy HUSMANN Gigant jest teraz dostępny również jako system mobilny typu GT-TM 1750. Jest on transportowany do miejsca użytkowania standardowym pojazdem hakowym i działa bezpośrednio z podwozia ciężarówki.

Mobilny kompaktor walcowy

Gigant GT-M 1750 to mobilna wersja sprawdzonego stacjonarnego kompaktora walcowego Husmann.

Przesuwny zagęszczacz walcowy GT-T

Przesuwny kompaktor rolkowy GT-T można przesuwać po szynach prowadzących, dzięki czemu można zagęszczać kilka kontenerów.

Stacjonarny kompaktor walcowy GT

Stacjonarny kompaktor rolkowy Gigant GT imponuje szczególnie solidną i łatwą w utrzymaniu konstrukcją. Urządzenie charakteryzuje się również wygodną i łatwą obsługą. GT można stosować na standardowych kontenerach bez konieczności stosowania specjalnych dodatków. W ten sposób materiał, który ma być zagęszczony, może zostać rozdrobniony bez wysiłku bezpośrednio w pojemniku.
 

 

Mobliny kompaktor walcowy elektryczny

 

Gigant GT-M 1750 EV to mobilna i w pełni elektryczna wersja sprawdzonej zagęszczarki walcowej firmy HUSMANN.

Gigant GT-M 1750 EV posiada wydajny akumulator, który napędza urządzenie. Opcjonalnie napęd zespołu zagęszczającego może być napędzany także przez akumulator. W przeciwieństwie do konwencjonalnych mobilnych zagęszczarek z jednostką spalinową, GT-M 1750 EV jest całkowicie neutralny pod względem emisji CO2.